Aktuality ze světa ekonomiky a financí

Aktuality z AD Group

Bytový komplex Rezidence JULIANA získal nominaci do finále soutěže Best of Realty 2017

V listopadu se bude konat již 19. ročník prestižní soutěže Best of Realty – Nejlepší z realit

Odborná porota nominovala více než čtyři desítky projektů, které se letos budou v jednotlivých kategoriích ucházet o respektovaný titul Best of Realty – Nejlepší z realit. Mezi nominované projekty byl také vybrán náš úspěšný projekt bytový komplex Rezidence JULIANA, a to v kategorii Rezidenční projekty. Vyhlášení výsledků a předání ocenění těm nejlepším proběhne v úterý 7. listopadu na slavnostním večeru v Kongresovém centru České národní banky v Praze 1.

V čele osmičlenné odborné poroty soutěže, považované v tuzemsku za nejprestižnější v oboru, stojí Ing. Pavel Kühn (Česká spořitelna – Erste Corporate Banking). Jury se skládá ze zástupců Asociace pro rozvoj trhu nemovitostí (ARTN) a dalších profesních sdružení, agentur pro výzkum trhu, bankéřů, koncových uživatelů nemovitostí, realitních makléřů a poradenských společností. Soutěž vznikla v roce 1999 a od data svého založení mapuje a oceňuje nemovitosti realizované na území České republiky, které byly nově vybudovány či prošly zásadní rekonstrukcí.

Rezidenci JULIANA můžete také podpořit svým hlasem o Cenu čtenářů mediálních partnerů 2017 zde.

Držte nám palce!

Firemní kemp AD Group 2017 – počasí navzdory

​Letos se firemní kemp AD Group, po loňském úspěchu, konal opět na „Sokoláku“ na Brněnské přehradě. I přes deštivé počasí se účastníci dostavili v hojném počtu včetně dětí.

Po slavnostním zahájení, následoval závod oblíbených dračích lodí. Šest statečných posádek se zhostilo úkolu s maximálním nasazením. Po vydatném obědě se děti s rodiči vydaly na dobrodružnou procházku formou geocachingu po stopách Brněnských pověstí. Déšť pořád neustával, ale nám to náladu nezkazilo.

Odpoledne byly připraveny zajímavé workshopy. Speciální kávový Cuptasting s ochutnávkou výborných kvalitních a exotických káv a také Street Dance taneční workshop nejen pro děvčata. Hrstka největších odvážlivců si dokonce naordinovala malý turnaj v beachvolejbalu v naprosto mokrém písku.

Po vyhlášení výsledků závodu dračích lodí, nás čekala zasloužená odměna, raut plný dobrot. Závěr večera nám zpříjemnila úžasná kapela Zelená pára a taneční plac byl jen náš.

Děkujeme všem zúčastněným za perfektní atmosféru i přes velkou nepřízeň počasí a těšíme se na příští ročník :-)

 

10. výročí firem AD Economy a Linio Plan – parníkem brněnskou přehradou

Narozeninová párty na palubě parníku byla úžasným zážitkem. Čekal nás dvouhodinový okruh Brněnskou přehradou, pohodová živá hudba na palubě v podání jazzové kapely Vincenc Kummer Trio a k tomu svěží gurmánské menu od Red Piranha. I když nám počasí z počátku nepřálo a silný vítr a déšť komplikoval přípravy, vše dopadlo na jedničku a kapitáni (ředitelé) obou společností byli s plavbou nadmíru spokojeni.

Po vylodění se celá osádka přesunula na Maximus Resort, kde pokračovalo gastronomické nebe v podobě bohatého rautu. Oslava by nebyla kompletní bez narozeninového dortu.

Večerem nás provázela živá hudební produkce talentovaného skladatele a učitele Filipa Pešty (Music Garden). A jako překvapení večera mezi nás zavítal Lubomír Vaněk, karikaturista, ilustrátor a malíř, který byl v roce 2007 zařazen mezi 101 velkých karikaturistů a portrétních umělců světa. Je rovněž zapsán v Guinessově knize rekordů jako nejrychlejší karikaturista na světě. Každý si odnášel domů památku v podobě vlastní karikatury 

Kdo měl chuť, mohl své síly poměřit v bowlingovém turnaji o hodnotné ceny včetně kvalitního rumu, který k námořníkům neodmyslitelně patří.

Všem zúčastněným děkujeme, byl to krásný večer!